Aktualności

Nowa strona internetowa Białołęki
16 lutego 2015
Szanowni Państwo,

Przygotowaliśmy nową stronę internetową Dzielnicy Białołęka dostępną pod dev.bialoleka.waw.pl. Przy jej tworzeniu kładliśmy nacisk na zapewnieniu szybkiego dostępu do najczęściej załatwianych spraw w urzędzie. Od tej pory w jednej zakładce „Załatw sprawę w urzędzie” można sprawdzić rozkład stanowisk w Wydziale Obsługi Mieszkańców, kolejkę i zarezerwować wizytę przez internet. Wszystkie informacje o sprawach są pogrupowane w kategorie tematyczne.

Oprócz tego dostosowaliśmy stronę do potrzeb osób niepełnosprawnych wprowadzając m.in. wysoki kontrast oraz możliwość powiększania czcionki. Informacje dotychczas znajdujące się w serwisie zostały uporządkowane i zaktualizowane. Mamy nadzieję, że ułatwi to korzystanie z naszego serwisu i poprawi jakość informacji docierających do Państwa. Obie wersje strony przez najbliższy czas będą funkcjonować jednocześnie, tak aby wszyscy użytkownicy mieli czas na zapoznanie się z nową stroną. Stopniowo też będziemy wygaszać starą stronę internetową.

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu i zgłaszania nam co jeszcze należałoby poprawić lub jakie informacje powinny zostać uzupełnione. Uwagi można przesyłać na adres e-mail: bialoleka.redakcja@um.warszawa.pl.

Redakcja serwisu

WAŻNE: