Radni Dzielnicy

Zofia Suska
kadencja: IV
dyżury: zobacz
Komisje:
Zofia Suska 55 lat od 1991 roku mieszkanka Tarchomina, bezpartyjna. Posiadam wykształcenie średnie techniczne oraz wyższe ekonomiczne. Jestem absolwentką studiów magisterskich Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu Finansów i Rachunkowości Przedsiębiorstw oraz studiów podyplomowych Zamówienia Publiczne. Działam na rzecz mieszkańców Warszawy w Stowarzyszeniu „Warszawiak na Swoim” oraz Stowarzyszeniu Kosztorysantów Budowlanych.

W latach 1979-1983 pracowałam w FSO w Warszawie w Dziale Nadzoru Budowlanego na stanowisku inspektora nadzoru. Od 1983 roku jestem zawodowo związana z branżą budowlaną zajmując się między innymi wyceną robót budowlanych. Pracowałam w Energopolu-6 na budowie Wodociągu Północnego dla m. st. Warszawy a następnie w 1987 roku na budowie gazociągu Jamburg w Sumach dawny ZSRR. Od 1991 pracuję w Dyrekcji w różnych firmach budowlanych np. Hydrobudowa-6 S.A., Mostostal Warszawa S.A., Bilfinger Berger Polska S.A. Brałam udział w procesach przygotowawczych i realizacyjnych takich inwestycji jak: Budowa Stacji Metra Plac Wilsona, Budowa Tunelu Zagłębienia Wisłostrady, Budowa Ronda Zesłańców Syberyjskich, Budowa Złotych Tarasów oraz wielu innych. Obecnie nadal pracuję w branży budowlanej. Życiowo związana jestem z Tarchominem, dlatego też nie są mi obojętne sprawy Dzielnicy i jej mieszkańców, którym dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyli wybierając do Rady Dzielnicy.

Prywatnie interesuję się historią Polski zwłaszcza tak zwanych kresów wschodnich jak również historią Białołęki. Jestem zwolenniczką aktywnego spędzania czasu poprzez spacery po Białołęce oraz wycieczki rowerowe.

Jako Radna Dzielnicy chcę działać na rzecz mieszkańców Białołęki.

Kalendarz zapowiedzi
WAŻNE: